Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

k1.jpeg

Wieczór kolęd

29 Styczeń 2020  Dagmara Kowalczyk

         W dniu 10 stycznia  2020 r. w M-SCKZiU  w Przemyślu odbył się wieczór kolęd i piosenek świątecznych pt „ Zaśpiewajmy Jezusowi”. Koncert  zorganizowany został przez  Annę Leśną -  opiekuna samorządu szkolnego, miał na celu  pielęgnowanie polskich tradycji  świątecznych przy jednoczesnym rozwijaniu postawy szacunku, otwartości i integracji społeczności szkolnej.

     Swoje muzyczne, wokalne i recytatorskie  talenty zaprezentowali uczniowie I roku Terapii Zajęciowej  śpiewając kolędy i pastorałki. W dalszej części spotkania dołączyli   pozostali uczestnicy  włączając  się do wspólnego śpiewania.

Koncert kolęd zakończył wspólnie zaśpiewany utwór  "Jest taki dzień", który zapowiadał, że póki co żegnamy się z kolędami, ale za rok znów będą święta i wrócimy do ich śpiewania.  Mimo styczniowego chłodu  podczas spotkania panowała sympatyczna i ciepła atmosfera pełna życzliwości i uśmiechu. Taki wieczór łączy wszystkich i wyzwala niezapomniane emocje.

Na zakończenie spotkania  Pani Dyrektor Danuta Suchorzepka podziękowała za przygotowany program oraz  wykonano  pamiątkowe zdjęcie. Został również rozstrzygnięty konkurs na kartkę i bombkę bożonarodzeniową. Uczniom biorącym udział w konkursach Pani Dyrektor wręczyła  pamiątkowe dyplomy i nagrody.


Przewiń do góry